1 / 3
Се продават детски комплет скии.......
6.000 МКД
31.01.2022 16:59

Битола / Битола

Се продаваат детски комплет скии head 106sm.везови head, чевли nordika 21.5(oдговараат на број 34)

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Blagojce
Потврден огласувач
070200048
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам