1 / 8
Suzuki rmz450 2015
4.500 €
20.06.2022 07:42

Охрид / Охрид

Марка:

Suzuki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2015

Модел:

Rmz 450 2015

Километри:

5000

Suzuki rmz 450 2015 motorot e so platena carina i americka sobrakjanja so fabrickite gumi na nego ima pominato 70 sati bez zameni ke ve molam
075350401

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

GUARD
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам