Vakum za turbina (Leon,Passat,Audi)
40 €
Цената не е фиксна
27.06.2022 23:44

Гази Баба / Скопје

Se prodava ispraven vakum za turbo za 2.0 Motor so 170ps.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
78449373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам