1 / 1
Nova samostojna kuka vo neposredna blizina na kasarnata
160.000 €
Цената не е фиксна
21.12.2022 15:17

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

281 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

211 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Tetovčanka

Nova samostojna kuća na mirna lokacija vo neposredna blizina na kasarnata vo Tetovo

📏POVRŠINA:
►Parcela 281 m2
• 70 m2 stanben prostor
• 211 m2 dvorno mesto

⛳️LOKACIJA: Tetovčanka

►RASPORED:
• Kujna so trpezarija
• Dnevna soba
• Spalna soba
• Banja

Info: ☎ 078/449-989
WhatsApp: 078/449-989
Viber: 078/449-989

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

ATRAKTIVNA KUCA NA GLAVNA ULICA

365000 €

Prodažba na nov stanbeno - deloven objekt vo centar

173000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам