1 / 4
Се продава багер О&К 2004 год во екстра состојба
1 €
17.03.2022 16:15

Виница / Виница

Се продава багер О&К во екстра состојба, 2004 год со 6000 работни часа, тел. 070560742

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

BB Vintrans
Потврден огласувач
070560742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам