1 / 12
VNVP Apartment. BOOK NOW.
111.111 МКД
Цената не е фиксна
15.03.2023 08:30

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

83 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Shtip

Daily or monthly rent. Please call for more information.
https://my.matterport.com/show/?m=FCh2oE2k6LT&play=1&ts=1

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

ВН
Потврден огласувач
075270395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам