1 / 7
MASINA ZA BLOKOVI I TRAKTOR SO PRIKOLICA
1 €
05.10.2022 16:04

Прилеп / Прилеп

Se prodava masina za betonski blokoj zaedno so kalapi. Isto taka se prodava i traktor so prikolica.
Za poveke info zvonete na tel:

075 450 181 - Zlatko
075 450 181 - Zlatko
075 450 181 - Zlatko

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам