1 / 7
Kompletno renovirana samostojna kuća na 2 kata
374.999 €
Цената не е фиксна
05.09.2022 14:21

Тетово / Тетово

Број на соби:

15

Квадратура:

390 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

255 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Tetovčanka

>> Kompletno renovirana samostojna kuća na 2 kata <<
Kućata e kompletno opremena so mebel i tehnika i raspolaga so 2 vleza.

📏POVRŠINA: 390 m2
⛳️ LOKACIJA: Tetovčanka

► KAT prizemje:
📏POVRŠINA: 135 m2
RASPORED:
• Kujna so trpezarija
• Dnevna soba
• Spalna soba 1
• Spalna soba 2
• Spalna soba 3
• Banja


► KAT 1:
📏POVRŠINA: 135 m2
RASPORED:
• Kujna so trpezarija
• Dnevna soba
• Spalna soba 1
• Spalna soba 2
• Spalna soba 3
• Banja
• Balkon

► KAT 2:
📏POVRŠINA: 135 m2
RASPORED:
• Kujna so trpezarija
• Dnevna soba
• Spalna soba 1
• Spalna soba 2
• Spalna soba 3
• Banja
• Balkon

► PODRUM: 135 m2

Info: ☎ 078/449-989
WhatsApp: 078/449-989
Viber: 078/449-989

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Се продава куќа во Козле

325000 €

Kuća pokraj prometna ulica so mnogu povolna cena!!!

84999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам