1 / 8
Nova samostojna kuća na 2 kata
200.000 €
Цената не е фиксна
25.10.2022 15:50

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

160 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Drenovec

>> Nova samostojna kuća na 2 kata <<
Kućata e kompletno opremena so mebel i tehnika.
► Kombiniran sistem za greenje na parno
- na struja
- na peleti
► 3 inverter klimi

📏POVRŠINA: 250 m2
⛳️ LOKACIJA: Drenovec

► KAT prizemje:

📏POVRŠINA: 75 m2 + 15 m2 podrum

RASPORED:
• Dnevna soba so trpezarija i kujna
• Pomošna kujna
• Banja

► KAT 1:

📏POVRŠINA: 75 m2

RASPORED:
• Dnevna soba
• Kujna
• Spalna soba
• Banja
• Terasa so površina od 12 m2

► KAT 2:

📏POVRŠINA: 75 m2

RASPORED:
• Spalna soba 1
• Spalna soba 2
• Detska soba
• Banja
• Terasa so površina od 12 m2

Info: ☎ 078/449-989
WhatsApp: 078/449-989
Viber: 078/449-989

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

ATRAKTIVEN kat od KUCA so poseben vlez

400 €

mnogu atraktivna kuca za 2 braca so dva posebni vleza

320000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам