1 / 5
Се продава куќа
1 €
01.07.2022 18:58

Кичево

Број на соби:

4

Квадратура:

76 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

319 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Тане Цалески бр.12 Кичево

Се продава куќа на улица Тане Цалески бр.12 во централниот дел од Кичево.
К.П. 3425. КО Кичево 6
Куќата е на два спрата и подрум, со површина 76 м2 и вкупна површина од 319 м2.
За повеќе информации на тел. 078-434-623
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Дејан
Потврден огласувач
078434623
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам