1 / 5
Se prodava kuca vo Ajducko maalo
349.999 €
28.09.2022 14:18

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

309 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

219 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ajducko maalo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost Po+P+2 so lokacija vo Ajducko maalo vo Tetovo.
_______________
Povrshina:
◆ Plac 309m2
◆ Dvor 219m2
◆ Stanben prostor 270m2
______________
◆ Podrum
◆ Garazha
◆ Mozhnost za dogradba na kat

Cena:
◆ 349.999eur

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам