1 / 11
BMW 530d FACELIFT - 08
По Договор
14.05.2022 13:08

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

173 kw / 235 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

* 260.000 km. so servisna kniska!
* uvezena od CH
* plateni site davacki do registracija
* za poveke info. javete se!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vw
Потврден огласувач
070223673
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам