1 / 3
*** Apple iPad Mini ***
159 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2022 14:55

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Марка:

Apple

Големина на екранот:

8" инчи

Apple iPad mini! PERFEKTNA SOSTOJBA!
Cenata ne e fiksna

16 GB ROM
2 GB RAM

Od kade i da ste moze da se dogovoreme i po kargo da go pratam.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

david
Потврден огласувач
077965296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам