1 / 9
Opel corsa 1.2 benzin plin
5.450 €
16.05.2022 15:48

Кратово

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2012

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Opel corsa
1.2 benzin plin
2012 godina
4 novi gumi
Mnogu socuvana
Plateno se do registracija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
078599222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам