1 / 1
Strafovi za Citroen originalni 16 parcinja
1.200 МКД
01.02.2022 00:14

Охрид / Охрид

Марка:

Citroen

Должина:

од 40 mm - до 44 mm

Strafovite se orginalni fabricki od Citroen..
16 parcinja

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Штрафови за бандажи

Се продава од:

Vane
Потврден огласувач
070616480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам