1 / 6
Ford Tranzit Connect 1.0 EcoBoost
7.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 12:16

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Ford

Модел:

Transit

Година:

2013

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Возилото има носивост 510кг и го поседува најмоќниот мотор.
Поседува комплетна опрема (команди на волан, зимски Michelin гуми, климатизирано, радио, MP3...)
Има прекрасен футуристички внатрешен дизајн и е во перфектна состојба.

Увезено е од Швајцарија со сите платени давачки до регистација.
Цената е без вклучен ДДВ.
Повеќе инфо на 072/225-477

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ruse Komerc
Потврден огласувач
072/225-477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам