Se prodava kuka
По Договор
01.02.2022 08:32

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Radanski pat 28

Se prodava kuka na radanski pat, na samiot pat.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Erdovan
Потврден огласувач
075557179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам