1 / 7
Пица мајстор
1.500 МКД
13.08.2022 14:11

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Храна и пијалоци, Подготвување

Пол:

Машко

Образование:

Магистер

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Ресторански пекар/фурнаџија/пица (22 години искуство) мајстор бара работа во МК или странство.
Во МК работам само на дневници или неделно плаќање.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
075202318
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам