1 / 4
SONY stereo resiver so dalecinsko Kako nov
6.500 МКД
04.07.2022 16:02

Неготино / Неготино

Pojacaloto e bukvalno Kako od fabrika doneseni e od swajcarija so original I dalecinsko PRAVA RETKOST koj prv ce go vidi I cue sigurno go zima!!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
076 430 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам