1 / 5
Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë
1 €
04.06.2023 19:48

Тетово / Тетово

Квадратура:

800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska
Tetovë Parcela është e përshtatshme për Ndërtim me dokumentacion të rregullt
Kontakt telefoni:
075319071
072635556

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

gafur
Потврден огласувач
078235194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам