Lozje pod naem
По Договор
01.02.2022 11:50

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

3 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Davam pod naem lozje , sorta Misel, 3 dekari, von 1 Kavadarci.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Sonja
Потврден огласувач
076444974
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам