Се бара собарка! Одлични работни услови „
1 €
Цената е фиксна
01.02.2022 12:22

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Се бара собрака за во Вила!
Нудиме одлични работни услови!

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

katerina
Потврден огласувач
071391191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам