Vrabotuvanje vo Avstrija
1 €
18.04.2022 13:47

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Производство, Индустриски професии

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Германски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Posreduvam pri vrabotuvanje vo Avstrija se baraat rabotnici od site Profili za rabota vo fabriki (metalna,elektro,drvena,prehrambena industrija).
Uslovi:
Bugarski pasos (dokumenti)
B kategorija vozacka
Najmalce 2 vakcini i
Pozelno poznavanje na germanski jazik
13-14 plata
Minimalna Netto plata 1700 €
Telefon za konktakt:
0043 676 4812557 (VIBER) Dejan

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
075222588
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам