Бараме Продавач/web shop
По Договор
30.05.2023 09:59

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Компанија за продажба на резервни делови за скутери, велосипеди и градинарска опрема има потреба од

ПРОДАВАЧ ВО ПРОДАВНИЦА/WEB SHOPОсновни работни обврски:

- продажба на резервни делови и опрема за мотори, велосипеди, шумски програм во нашиот продажен салон и преку веб продавница,

- комуникација со клиентите преку социјални мрежи и телефон,

- грижа за задоволството на клиентитеБараме кандидат со:

*способност за индивидуална и тимска работа,

*позитивен однос кон клиентите и колегите,

*одговорност и извршителност

* познавање од областа на работата ќе се смета за предностНудиме:

-Фер и позитивна работна околина

-Можности за напредување , обуки

-Бонуси од продажба

Заинтересираните кандидати да пратат кратка биографија или контакт информации на е-маил manager@kekomotors.com.mk со назнака за која позиција конкурирате

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

KEKO MOTORS
Ул. Тодор Чангов 83а, н.Лисиче, Скопје
Потврден огласувач
070111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам