Бараме Магационер
По Договор
30.05.2023 09:59

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Заради зголемен обем на работа имаме потреба од дополнување на нашиот тим за следната работна позицијаМАГАЦИОНЕРОсновни работни обврски:

-прием на стоки и преглед на приемната документација

-организирање и распределување на стоките во магацинскиот простор

-спремање и пакување стоки за испоракаНудиме:

-Фер и позитивна работна околина

-Можности за напредување

-Стабилна работа во фирма која постои и расте на пазарот 20 години, сигурна платаЗаинтересираните кандидати да пратат кратка биографија или контакт информации на е-маил manager@kekomotors.com.mk со назнака за која позиција конкурирате

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

KEKO MOTORS
Ул. Тодор Чангов 83а, н.Лисиче, Скопје
Потврден огласувач
070111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам