1 / 1
SE BARA SOFER
1 €
01.02.2022 16:39

Охрид / Охрид

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Д

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se Vozi :
MK - EU - MK
MK - TR - MK
TR - EU - MK

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Zace Trans Sped
Потврден огласувач
070385662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам