1 / 8
Stan novogradba so fenomenalen pogled kon ul.Boris Kidric
84.999 €
Цената не е фиксна
29.11.2022 10:44

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

78 m²

Греење:

Друго

Спрат:

10 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Centar

Stan novogradba so fenomenalen pogled kon ul. Boris Kidrič, strog Centar

📏POVRŠINA: 78 m2

⛳️LOKACIJA: Strog Centar

►RASPORED:
• Dnevna soba so kujna i trpezarija
• Spalna soba 1
• Spalna soba 2
• Banja
• Balkon

► Od oprema vklučuva:
• Mebel i tehnika
• Inverter klima
• Parket vo site sobi

► Lift
► Parking plac ( nadvorešen )

Info: ☎ 078/449-989
WhatsApp: 078/449-989
Viber: 078/449-989

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

нов стан,мала квадратура со 2 спални на 5 кат

78500 €

ATRAKTIVEN STAn so 2 spalni i 2 wc Centar-Madjar Maalo

89999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам