стан во Чаир
55.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2022 16:48

Чаир / Скопје

Број на соби:

2,5

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Krste Asenov

Се продава стан во Чаир на мирна локација
Станот располага со дневна,кујна и спална соба

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
070236338
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам