1 / 4
Hidroblok za avtomatski menuvaci
180 €
18.05.2022 20:15

Куманово / Куманово

Марка:

Renault

Модел:

Megan 2

Tип на делови:

Електрични делови

Prodavam ispraven hidroblok od avtomatski menjac, Dpo, odgovara za site modeli na av.menuvaci DPO. Renault, pezo, Citroen, Nissan I sl, blokot e is cisten, isperen, ventilite na nego ispravni.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

jugoslav
Потврден огласувач
071669645
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам