Се продава нива
1 МКД
01.02.2022 23:59

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

7247 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава нива погодна за изградба. Број на парцела 2360/2 и 2359 на Куријски пат, Неготино. Се наоѓа на самиот пат.

Контакт: 078 200 208

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Елена
Потврден огласувач
078200208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам