1 / 7
MAN TGS 18.440* 4x4 KIPHIDRAULIK KAMERA KLIMA
289 €
07.06.2022 08:00

Брвеница / Тетово

MAN TGS 18.440* 4x4 HIDRODRIVE
AD BLUE ADR KIPHIDRAULIK

Mileage:654.000 km
Power:324 kW (441 PS)
Diesel
Gearbox manuel
Emission Class :Euro5
First Registration
10/2013
Air conditioning

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi
Потврден огласувач
071787148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам