1 / 3
Opel Movano
6.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.08.2022 12:50

Струга / Струга

Opel movano
Super sostojba
2.2
2003 god
Za 7 lica
Za seriozni kupuvaci ima mesto za dogovor na lice mesto

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Noli
Потврден огласувач
071851888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам