1 / 4
Detski chevli za skienje
1.000 €
02.02.2022 11:25

Битола / Битола

Detski 2 para chevli za skienje vo odlicna sostojba
Nordika 19.5 (32 br)
Nordika 18.5 (30 br)
Cena 1000 den par

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
077937901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам