1 / 4
Svajcarski elektronski Bolnicki krevet
1 €
05.03.2022 12:40

Штип / Штип

Se prodava bolnicki krevet-Svajcarski, vo odlicna sostojba, celosno avtomatiziran, EKG aparat kako i krevet za prevrski

cena po dogovor
lice za kontakt- Nikola
071 309 300

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078311323
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам