1 / 12
Облека, нараквици и кацига за скијање
2.500 МКД
Денес 10:43

Битола / Битола

Продавам детска облека за скијање Columbia донесена од Америка, 10 до 12 години, комплет 2800 ден. ( јакна, панталони и нараквици ). Кацига детска 10 до 12 години - 700 ден.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Облека

Се продава од:

Гоце
Потврден огласувач
075445260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам