1 / 3
Чевли за скијање бр. 11
1.500 МКД
Денес 10:43

Битола / Битола

Продавам чевли Алпина бр. 11, 350 мм. исправни, одговараат на број 43 - 44.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Гоце
Потврден огласувач
075445260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам