1 / 1
Prodažba na plac na dobra lokacija vo s. Dolno Sedlarce
45.000 €
Цената не е фиксна
10.07.2022 01:50

Тетово / Тетово

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Останато

>> Prodažba na plac na dobra lokacija <<

📏POVRŠINA: 2000 m2

⛳️ LOKACIJA: S. Dolno Sedlarce

► Placot e vo neposredna blizina do glavniot pat

Info: ☎ 078/449-989
WhatsApp: 078/449-989
Viber: 078/449-989

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

PREMIUM PONUDA - samo za GOLEMI INVESTITORI

1 €

ATRAKTIVEN PLAC za gradba na Vikendica

50 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам