1 / 5
Topol stol vitrina za hrana
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.02.2022 13:00

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nov stol za hrana ne upotrebuvan!!!!

Категорија: Останато

Се продава / Можна е замена од:

ilija
Потврден огласувач
072211116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам