1 / 2
Ски опрема
По Договор
24.11.2022 09:40

Битола / Битола

Се продаваат👇👇👇
Тел.076894307

Ски
-Atomic Beta v7.24 (170)-4000 ден
-Atomic (120) -3500
-Elan Carue 5.0 (184)-4500 ден
-Elan Vega (184) “НОВИ без везови” -4000 ден
-Fischer Easy carving (178)-4500 ден
-Fischer Easy Control (158)-4500 ден
-Fischer s-move (150) -4500 ден
-Fischer Sceneo (170) -5000 ден
Чизми
-Rossignol (40/40.5eu) -5000ден (нови)

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
076894307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам