GRADSKO BALDOVCI SE PRODAVA DELOVEN OBJEKT
150 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2022 16:02

Струмица / Струмица

Квадратура:

2000 m²

Na vlezot vo Gradsko Baldovci se prodava deloven objekt -magazin-rabotilnica so kuka.
Moze samo objektot i bez kuka

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
077625079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам