1 / 6
Sorel zimski cizmi
1.400 МКД
15.03.2023 12:11

Скопје Центар / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

36

Боја:

Други

Nekolku pati noseni, Sorel premium , kako novi, vodootporni, od poznatiot brend Sorel, www.sorel.com , br. 36,5 (22,5 cm) tel 075400651

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

M
Потврден огласувач
075400651
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам