1 / 2
Keplex laminator za testo
1 €
Цената не е фиксна
03.04.2022 22:23

Скопје Центар / Скопје

Prodavam socuvan Keplex italjanski laminator za testo za na masa ima inox postonje. Mob: 078303216

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
072277664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам