1 / 12
Nissan X-Trail, 2.0 DCi, 4x4, Automatik
6.950 €
24.03.2023 09:43

Карпош / Скопје

Марка:

Nissan

Модел:

X-Trail

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Nissan X-Trail 2.0 DCi 150 ks
2007 godina

*4x4
*Automatik
*Registriran

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Induatriska Zona Vizbegovo
Tel 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Nissan X-Trail, 2.0 DCi, 4x4, Automatik

6950 €

Seat Altea 1.2 TSI, 2014 god.

7300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам