1 / 6
Iveko 4 osovinec veksel
30.000 €
02.02.2022 18:18

Виница / Виница

Se prodava iveko 4 osovinec vo ispravna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
075281439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам