1 / 7
Ford fokus poveke info 0u8276909
3.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2022 18:31

Виница / Виница

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Za poveke info na brojot 078276909

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mihael
Потврден огласувач
075913942
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам