1 / 4
Mesto pokraj ezero
150 €
26.01.2023 17:12

Струга / Струга

Квадратура:

1087 m²

Тип на земјиште:

Останато

Prodavam mesto pokraj ezero 1087 m2 patot za kalista Shes toke buz liqenit 1087m2 rruga per kalisht

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Verdat
Потврден огласувач
070394732
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам