1 / 7
Se izdava deloven prostor vo centarot na Stip
1 €
27.09.2022 14:01

Штип / Штип

Квадратура:

83 m²

Se izdava deloven prostor vo centarot na Stip (Stipski sokak) od 83 m2.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
072263216
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам