1 / 2
Домашен маџун (гроздов мед) / Domasen madzun (grozdov med)
400 МКД
Цената е фиксна
02.02.2022 23:51

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Домашен маџун 100% природен од сортата Р'кацители.
Контакт: 075 597 651, Анѓелчо

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Анѓелчо
Потврден огласувач
075597651
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам