1 / 1
Elektricna grealka zidna 2000w novi!
2.299 МКД
03.02.2022 09:54

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Redovna cena:2.950 den
🔥🔥🔥🔥 cena na popust:2.299 den🔥🔥🔥🔥


Димензии: 575 x 175 x 260 mm
Напон AC 220 – 240 V
Фреквенција 50/60 Hz
Струја 2000 W
Самостојна или монтирана на ѕид
Заштита од прегревање
Прилагодлива контрола на
термостатот
Со далечински управувач
IP20 водоотпорен

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од:

Resen
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Fen grealka DYNAMIC

1699 МКД

Led grealka kalorifer 750w novi!!

2190 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам