1 / 1
Dynamic panel grealka konvektor 2000w novi!
1.999 МКД
03.10.2022 21:15

Ресен

Состојба на предмет
НовКарактеристики на производот:

Грејна моќ:1250W/2000W
Ротационен прекинувач
Прилагодлив термостатот
Безбедно термичко исклучување
Заштита од прегревање
Индикаторско светло
Вградени рачки за носење
Турбо вентилатор (опционално)
Метален дизајн

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Панелни греалки

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Motor migliori camello xtr50 (tomos) MIGLIORI

950 МКД

Fen grealka DYNAMIC

1699 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам